SVARĪGI! Iesniedzot pieteikumu vairāk kā vienā ātro kredītu uzņēmumā, palielinās jūsu izredzes saņemt jūsu vajadzībām un vēlmēm vislabāk atbilstošu aizdevumu. Šī iemesla dēļ, ja viens aizdevējs nepiekrīt izsniegt jums aizdevumu, mēģiniet izmantot cita kreditēšanas uzņēmuma pakalpojumus.

Kredīts - līzingsaizdevums auto iegādei

Automobiļa kredīts var būt divu veidu – līzings vai patēriņa aizdevums. Kuru veidu izvēlēties, ir atkarīgs tikai no jums. Mūsdienās automobilis ir kļuvis par pašsaprotamu un neatņemamu ikdienas atribūtu. Jauns vai vecāka gadagājuma cilvēks vēlas savā dzīvē nodrošināt komfortu un brīvību, ko var sniegt automobilis. Bieži vien mēs neiedomājamies, ka tieši automobilis dod iespēju brīvi plānot savu darba kārtību, atvieglo ikdienas braucienus uz darbu vai mācībām, bērnu aizvešanu uz bērnudārzu vai skolu. Auto arī var kļūt par galveno naudas avotu, ja darbs ir tieši saistīts ar braukšanu. Tomēr dzīvē gadās situācijas, kad automobilis ir nepieciešams šeit un tagad, bet nav līdzekļu tā iegādei. Šādā gadījumā jūs glābs ātro kredītu uzņēmumi, kas aizdevumus auto iegādei piešķir, ņemot vērā apstākļus, cik drīz vien iespējams. Auto kredīts var būt divu veidu: līzings vai patēriņa kredīts. Izvēle starp līzingu vai patēriņa kredītu ir atkarīga tikai no jūsu iespējām un vēlmēm – vai jūsu pastāvīgie ienākumi atbilst kritērijiem, par kādu summu plānojat iegādāties automobili un kāds naudas atmaksas periods jums būtu optimāls. Tā kā visu ātro kredītu uzņēmumu aizdevumu izsniegšanas kritēriji ir viegli pieejami internetā, jūs viegli varēsiet izvēlēties jūsu iespējām un vajadzībām vislabāk atbilstošu aizdevumu auto iegādei, nepatērējot daudz laika.


Vai jums ir papildu jautājumi, uz kuriem mēs varam atbildēt?

Kādas ir auto līzinga un patēriņa kredīta galvenās atšķirības?

Automobiļa līzings

Pēc līzinga līguma parakstīšanas jūsu izvēlētais ātro kredītu uzņēmums pats iegādājas to automobili, kuru jūs plānojat iegādāties. Līzinga līguma laikā, maksājot maksājumus un procentus, jums ir tiesības lietot šo automobili, līdz viss aizdevums un procenti ir samaksāti līdz līgumā norādītajam naudas atmaksas datumam. Droši vien visbiežākais līzinga izvēles aspekts ir nedaudz zemāka procentu likme salīdzinājumā ar patēriņa kredītu. Tomēr, lai iegādātos automobili līzingā, tā vērtība nedrīkst būt mazāka par 5000 eiro. Pērkot auto aizdevumu šādā veidā, ķīla nav vajadzīga.

Patēriņa kredīts

Ja auto iegādei izvēlēsieties patēriņa kredītu, jūs ar izvēlēto ātro kredītu uzņēmumu parakstīsiet līgumu par naudas summu, kura jums nepieciešama automobiļa iegādei. Šis aizdevuma veids ir optimāls, ja plānojat iegādāties automobili, kura vērtība ir mazāka par 5000 eiro. Tomēr, kā jau minējām, patēriņa kredītam procenti ir lielāki, nekā pērkot automobili ar līzinga aizdevumu.


Auto Kredīts - Auto Līzings

Vairāk jums noderīgas finanšu un kredīta informācijas atradīsiet mūsu rakstu kategorijā:

Lasīt vairāk

Kreditors Maksimālā summa Saņemt Saņemšanas laiks Pirmais bezprocentu aizdevums līdz Vecuma ierobežojums Aizdevuma termiņš Darba laiks
3000 SAŅEMT KREDĪTU
15 min 425 20 - 70 līdz 36 mēn. I-V: 09:00-23:00
VI: 10:00-17:00
20 000 SAŅEMT KREDĪTU
30 min --- 20 - 70 līdz 72 mēn. I-V: 08:30-17:30
VI: 08:30-15:30
10 000 SAŅEMT KREDĪTU
15 min --- 20 - 60 līdz 72 mēn. I-V: 09:00-18:00
VI: 10:00-14:00
Kreditors Maksimālā summa
3000
SAŅEMT KREDĪTU
30 min
20 000
SAŅEMT KREDĪTU
30 min
10 000
SAŅEMT KREDĪTU
15 min

Speciālista
konsultācija

Lai saņemtu papildu informatīvo palīdzību, esat laipni aicināti sazināties ar mūsu speciālistu, kas detalizēti un saprotami atbildēs uz jūsu jautājumiem un pat palīdzēs saņemt ātro kredītu.

Sazinieties ar mums

Saņemiet īpašus kredīta piedāvājumus


Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet speciālos kredītu un aizdevumu piedāvājumus tieši jūsu e-pastā.